zdjęcia na szkle

Fotografie to niezwykła pamiątka, a zarazem piękna ozdoba. Często przypominają one o ważnych, rodzinnych wydarzeniach takich jak narodziny dziecka, ślub, okrągłe urodziny, pierwsza komunia czy wyjątkowe wakacje. Zdjęcia są świetną ozdobą ścian w kuchni, salonie, pokoju dziecięcym, sypialni czy w przedpokoju.

Chcąc wyeksponować zdjęcia, które przywołują niezapomniane wspomnienia warto pomyśleć o pięknych ramkach, które idealnie będą pasowały do pozostałych dekoracji w danym pomieszczeniu. Pozwalają wprowadzić do mieszkania ciepłą i rodzinną atmosferę. Bardzo modne a zarazem uniwersalne są zdjęcia na szkle. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych ramek. Pasują one do wnętrz urządzonych w każdym stylu, zarówno tradycyjnym, nowoczesnym, skandynawskim, prowansalskim czy minimalistycznym.

Drukiem na szkle zajmują się renomowane drukarnie, agencje reklamowe oraz firmy fotograficzne. Do wyboru są szkła w różnych rozmiarach. Wybierając szkło na ścianę warto zdecydować się na szkło akrylowe. Montaż jest bardzo łatwy i szybki, do szkła dołączone są również dystanse bądź zawieszka. Zazwyczaj do wyboru jest szkło o grubości pięciu bądź dziesięciu milimetrów. Takie fotografie zastąpią tradycyjne obrazy, a także będą wyglądały niezwykle oryginalnie i niebanalnie.

Koszt zdjęcia na szkle mieści się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od wybranych parametrów. W internecie znaleźć można wiele ofert firm, które wykonują zdjęcia na szkle. Taka usługa w sklepie internetowym jest zazwyczaj tańsza niż w sklepie stacjonarnym.