napoje promocyjne

Napoje zawierające na swojej etykiecie indywidualny, spersonalizowany nadruk, mogą stać się bardzo dobrą reklamą danej firmy – niezależnie od jej sfery działalności. Ważne, by po prostu zwróciła na siebie uwagę.

Napoje promocyjne

Te oferowane przez Oh!Drink, wiążą najwyższą jakości samych napojów z idealnie wykonanym nadrukiem. Może on zawierać logo firmowe albo każdy inny (dowolnym wybrany przez klienta) motyw graficzny. Wykonywane produkty zawsze spełniają wszelkie wymagania klientów. Zarówno te odnoszące się do smaku, jak i do ogólnego wyglądu zamawianych butelek i puszek. Jeśli zaś chodzi o to, jakie konkretnie produkty można wybrać, to są to:
– Napoje Energetyzujące (w puszce 250ml),
– Wody Źródlane (w butelkach (250, 330 albo 500 ml),
– Soki Owocowe (w butelkach 330 ml),
– Napoje Izotoniczne (w butelkach 500 ml).

Zalety takiej reklamy

Jest ona przede wszystkim uniwersalna. To, w jaki sposób zamawiane napoje reklamowe zostaną wykorzystane, zależy już tylko od pomysłu klientów. Butelki i puszki zawierające logo, czy najważniejsze informacje o ich firmie mogą przydać się w wielu sytuacjach. Zabierać je można na spotkania biznesowe, jaki na różnego rodzaju konferencje oraz targi. Można ofiarowywać je klientom odwiedzającym siedzibę firmy, a także współpracownikom i kontrahentom. Taki niezobowiązujący upominek na pewno poprawi wizerunek firmy w oczach innych. Takie napoje reklamowe ze spersonalizowaną etykietą będą doskonałą wizytówką oraz dopełnieniem wizerunku każdej działalności biznesowej.

Zobacz też: Napoje reklamowe | Oh-Drink