14731738922_38763fb092_zChoć denerwują nas – przeciętnych konsumentów, tony ulotek jakie wciskane są nam na ulicy, doskonale wiemy, że ulotka ulotce nie jest równa. Bo choć zazwyczaj nie zwracamy na nie uwagi, czasem, mimochodem spoglądamy na wręczony nam kawałek papieru. I czasem coś przykuwa nasz wzrok zostając w świadomości. Takie materiały reklamowe Kraków jak ulotki czy plakaty są najbardziej popularnym i niedrogim sposobem na rozreklamowanie działalności. Warto jednak zadbać o to by projektowanie graficzne Kraków naszych ulotek było wyjątkowe. Nie mogą być to zwykłe zadrukowane ulotki, których na ulicach jest miliony.

Druk ulotek Kraków to bardzo popularna działalność – drukarnie właśnie z tego mają większą część swojego zysku. Bardzo często oferują bowiem łączone usługi: sporządzenie projektu graficznego oraz jego druk. To dość atrakcyjne rozwiązanie: może być bowiem dużo tańsze niż osobne zamówienie identyfikacji wizualnej. Druk Kraków staje się więc działalnością szerszą. Niestety drukarnie nie mogą się ograniczać wyłącznie do usług poligraficznych: poszerzanie działalności na przykład o grafikę jest bardzo popularne. Drukarnie oferując druk wizytówek Kraków czy też drukowanie plakatów Kraków mogą przekonać swoich klientów do skorzystania z innych ofert: na przykład gadżetów reklamowych takich jak koszulki czy torby z reklamowymi nadrukami.

Niemal każda drukarnia Kraków posiada w swojej ofercie szeroki wybór gadżetów. Zamawiając ulotki reklamowe Kraków czy wizytówki Kraków a mając już wykonany projekt graficzny, możemy również skorzystać z reklamowych promocji. Najważniejszy jest jednak dobry projekt. Jakość papieru jest również ważną kwestią, jednak lepiej zainwestować w naprawdę dobry wygląd ulotki i chwytliwe hasła reklamowe – tak by to nasza ulotka wpadła w oczy przechodniowi a wzrok mógł skupić się na niej dłużej niż kilka sekund.
POLECAMY: FUNKTIONAL – agencja btl kraków