projekt wnętrza

Stało się. Kupiliśmy mieszkanie lub dom. Tyle tylko, że jest on w stanie surowym i do mieszkania w nim kompletnie się nie nadaje. Nie ma gdzie spać, gdzie jeść czy nawet gdzie się wykąpać. Zdecydowanie potrzeba go urządzić. Tylko jak się za to zabrać, skoro nigdy wcześniej nie urządzało się mieszkania? Bardzo ważne jest projektowanie wnętrz.

Bez odpowiedniego zaprojektowania urządzanie byłoby praktycznie niemożliwe. Możemy zdecydować się na gotowe projekty wnętrz. Ale wybór jest niezwykle szeroki i może być ciężko zdecydować na się któryś konkretny projekt. Lepiej zaprojektować wnętrza specjalnie dla nas. Jak się na tym znamy to projektujemy sami, jeżeli to czarna magia to zatrudniamy architekta. W dalszym ciągu mamy jednak pełny udział jak będzie wyglądało nasze gniazdko. Możemy też dać wolną rękę architektowi, ale jest to ryzyko, gdyż dany projektant nie koniecznie musi wiedzieć co byśmy chcieli mieć w mieszkanku i jak je sobie wyobrażamy. A przecież jakoś sobie wyobrażamy nasze idealne wnętrze (wiele projektów dostępnych jest na stronie biura projektowego www.orangestudio.com.pl), prawda? Naszą wyobraźnię trzeba więc przelać na papier, czy to samemu czy za pomocą architekta.

Kiedy projektowanie wnętrz jest zakończone możemy przechodzić do remontowania i urządzania. Wszystko wg projektu. Malujemy, robimy podłogi, i na końcu meblujemy. A na samym końcu możemy cieszyć się pięknym i przytulnym wnętrzem, do którego chętnie będziemy wracać.