Stało się. Jesteś przyszłą panną młodą. Za niedługi czas zostaniesz żoną. Planujecie wesele. W tym dniu chcesz wyglądać najpiękniej jak tylko potrafisz. O czym należy pamiętać szykując się do ślubu, żeby rzeczywiście wyglądać najpiękniej jak tylko się da? Bardzo ważny jest wybór sukni ślubnej. Istnieje wiele salonów sukien ślubnych, a w nich suknie ślubne (FULARA&ŻYWCZYK) wiszą jedna przy drugiej. Są różne rodzaje, długie i krótkie, proste i falowane, delikatne i pełne różnych ozdób, z długimi rękawami, na ramiączkach bądź zupełnie z odkrytymi ramionami. Jaką wybrać? Na pewno przymierzysz mnóstwo sukien. Musisz wiedzieć, w której najlepiej się czujesz. Zabierz ze sobą świadkową, która razem z panią, która sprzedaje suknie ślubne, pomogą Ci wybrać tą, w której wyglądasz najpiękniej.
Drugim istotnym elementem jest makijaż ślubny (STYLE&MORE). Nie powinnaś wykonywać go sama. Zdecydowanie lepiej udać się do profesjonalnej makijażystki, która makijaż wykona profesjonalnymi kosmetykami, dzięki którym będziesz miała pewność, że utrzyma się on przez wiele godzin zabawy, przetrzyma przytulanie przez gości przy składaniu życzeń, i nie rozmaże się podczas łez przy składaniu przysięgi małżeńskiej. Dodatkowo makijaż spryska sprayem utrwalającym.
Równie ważnym jest wybór biżuterii. Biżuteria powinna być wybrana specjalnie na ten dzień. Już zawsze powinna kojarzyć Ci się z dniem Twojego ślubu. Zostanie z Tobą na zawsze i będziesz mogła zakładać ją na wyjątkowe okazje, jak np. rocznica Waszego ślubu.