warto-poslac-dzieci-na-lekcje-gry-na-perkusji

Najistotniejszym elementem nauki gry na perkusji jest zaznajomienie się z werblem. Bez umiejętności gry na nim, praca będzie mozolna i trudna, a także nie przyniesie wymarzonych rezultatów. Wobec tego należy spędzić bardzo dużo czasu grając na owym przedmiocie. Dopiero gdy go opanujemy w zaawansowanym stopniu, możemy brać się za resztę instrumentów.

Nie zapominajmy, że najlepiej pomoże nam w tym nauczyciel. Perkusista da najlepsze wskazówki co i jak mamy robić, by sobie to granie ułatwić. Dzięki czemu nasze zdolności gry na perkusji szybko wzrosną i będziemy mieć coraz mniejszą ilość niedoskonałości. Idąc dalej będziemy na coraz wyższym poziomie umiejętności gry na perkusji.

Przy dobrym nauczycielu szkolimy nie tylko technikę, ale przede wszystkim własny umysł i koncentrację. Bowiem ogarnąć kilka przedmiotów naraz to nie lada wyczyn. Choć tempo i sposób nauki dostosowane będą do indywidualnych preferencji każdego ucznia, to każdą godzinę poświęconą perkusji powinniśmy zacząć od rozgrzewki.

Nauka gry na perkusji potrafi być w bardzo różnych cena. Zależą one między innymi od renomy nauczyciela (im bardziej profesjonalny to i wiadomo, że ceny będą wyższe, bowiem tacy ludzie się cenią) czy miejsca ich pobierania – Kraków zawsze będzie droższy niż Krzeszowice czy Pacanów.

Ponadto całościowy koszt zależy też od ilości godzin jakie chcemy spędzić chodząc na lekcje gry na perkusji. Dodatkowo ceny się różnią w zależności od tego czy nauka przeprowadzana jest w trybie indywidualnym czy w grupie dwu-trzy osobowej. Kolejna opcja to bębnienie w domu na własnej perkusji z dojazdem nauczyciela lub granie na sali szkoły muzycznej na ich sprzęcie.

Sprawdź lekcje gry na perkusji od http://krakow.smileflow.pl/lekcje/gry-na-perkusji/