zabawa dla dorosłych - Escape Room

Zabawa w Escape Room to ostatnimi czasy bardzo popularna rozrywka, idealna dla rodzin czy grup znajomych. Tematyka pokojów zagadek jest bardzo szeroka i dostarczy każdemu mocnych wrażeń, adrenaliny i emocji. Wszystko przypomina nieco kadry ze znanych horrorów czy filmów akcji.

Uczestnicy wchodzą do wybranego pokoju i mają określony czas na wydostanie się z niego. Wspólnymi siłami, krok po kroku, odgadując kolejne zagadki i rozwiązując zadania próbują odnaleźć klucz, który zapewni im uwolnienie się – Escape Room a tym samym zwycięstwo. Jednak nie jest to proste. Najpierw należy w ogóle natrafić na poszlaki, które doprowadzą uczestników do zagadek. Aby je znaleźć, należy skrupulatnie przeszukać każdy zakamarek pokoju. Gdy już uda się znaleźć zagadkę, wszyscy wspólnymi siłami próbują wymyślić rozwiązanie, co zazwyczaj nie jest proste, ale da uczestnikom podpowiedź co do lokalizacji klucza.

Cały proces poszukiwania zagadek, rozwiązywania ich, ze świadomością tykającego zegara, jest bardzo ekscytujący i zapewnia grupom wspaniałą rozrywkę. Tym bardziej, że sprzyja temu otoczenie: wystrój pokojów zagadek może być przeróżny: od pokoju w luksusowym hotelu Hollywood, przez kajutę łodzi podwodnej, po pokoje inspirowane scenerią z „Piły”. Choć uwolnienie się z Escape Room jest celem całej zabawy, dużo ważniejsza jest integracja i świetna zabawa, którą dostarcza emocjonujące poszukiwanie podpowiedzi. W razie problemów uczestnicy mogą poprosić obsługę o dodatkowe podpowiedzi. Jednym słowem, pokój zagadek to świetna zabawa dla każdego.

Odwiedź: Escape Room Kraków – http://www.lostroom.pl/