spływy kajakowe

Urlop, kilkudniowy wypoczynek, wypad sobotnio – niedzielny nie ma znaczenia na jak długo, ważne jest znalezienie miejsca by odpocząć, podładować baterie i zrelaksować się. Jednym ze sposobów aktywnego wypoczynku są spływy kajakowe. Organizowane w wielu atrakcyjnych miejscach. Korzystać z takiej formy odpoczynku możemy, jeśli poznamy propozycję, jakie przedstawiają organizatorzy takich spływów. A znajdujące się tam wypożyczalnie oferują do wypożyczenia cały potrzebny osprzęt przydatny podczas spływu.

Nida – rzeka płynąca przez piękne tereny najstarszych gór w Europie, jakimi są Góry Świętokrzyskie

Spływy kajakowe na Nidzie to niezapomniane wrażenia z pięknych widoków, gdzie wysokie brzegi i na nich drzewa, łączą się ponad taflą rzeki tworząc niepowtarzalny piękny widok. Jeśli płyniemy dalej rzeka powolutku poszerza swój bieg, przepływając zakolami i licznymi zakrętami. Zmieniając otaczającą przyrodę w na wpół dziki krajobraz.

Spływ kajakowy tą rzeką to nie tylko możliwość relaksu, lecz także możliwość zobaczenia pięknych krajobrazów, wielu ciekawych okazów przyrody, i sposobność do zaobserwowania rzadkich gatunków zwierząt, a przepiękne meandry i zakola rzeki pozostaną na bardzo długo w pamięci.

Zainteresowany? Sprawdź na: www.oswzacisze.eu/atrakcje/atrakcje-w-hotelu !

Przygoda, okazja do poznania nieznanych zakątków, to prócz odejścia od zwykłych zajęć dnia codziennego, możliwość naładowania akumulatorów, nabrania sił, do dalszych zajęć dnia codziennego. Z dala od zgiełku i miejskiego gwaru zapewnia doskonały wypoczynek.