kosmetyki konopne

Pewne rośliny od wielu lat budzą sprzeczne odczucia u społeczeństwa. W opinii bardzo wielu osób marihuana jest groźnym narkotykiem, który uzależnia i powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu. Dowiedziono jednak, że jej działanie może być także pozytywne, o czym świadczy ostatnie zarządzenie rządu, by wprowadzić ją w celach leczniczych.

Popularne „zioło” ma również inne zastosowanie niż uśmierzanie bólu u osób chorych na choroby onkologiczne lub łagodzenie napadów padaczki. Kosmetyki konopne stają się coraz częściej dostępne w różnych sklepach z naturalnymi kosmetykami. Co prawda nie są tak samo często kupowane jak typowe kremy nawilżające zawierające w swoich składach mnóstwo sztucznych składników, jednak jest to związane także z tym, że krem z konopi trudno dostać w stacjonarnej drogerii.

Do tej pory sprzedawcy obawiali się dystrybucji specyfików, mimo jego dość dobrych recenzji wśród osób stosujących. Dzisiaj już wiemy, że medyczna marihuana będzie legalna i dostępna dla osób, którzy jej naprawdę potrzebują. Może właśnie dlatego warto też zainteresować się tematem wyżej omawianych kosmetyków. Po użyciu kremu skóra staje się promienna, lepiej odżywiona i zregenerowana, a blizny jakby bardziej się wchłaniają w tkanki i stają się mniej widoczne.

Kto wie czy niedługo owe kremy nie będą bestsellerami? Dzisiaj stosuje je sporo znanych osób, jednak z racji „tabu” niewiele o tym mówi. Mówi to chyba wiele o ich skuteczności, bo nikt bardziej niż gwiazdy z pierwszych stron gazet, nie dba o swoją młodość i urodę.