Restauracja włoska

Poznając mapę kulinarną Krakowa możemy natrafić na kuchnię z całego świata. Wiąże się to między innymi z położeniem miasta, przez które przebiegało wiele europejskich i światowych szlaków handlowych. Bez problemu więc możemy znaleźć specjały z kuchni indyjskiej, chińskiej, francuskiej i oczywiście włoskiej. Oczywiście, ponieważ lokali serwującą kuchnie z Italii jest naprawdę wiele. Są to popularne restauracje w Krakowie, jak i w całej Polsce. W takim ogromie możliwości warto znać miejsce, w którym od lat można dobrze zjeść bez szansy na rozczarowanie, ciężko nam będzie odwiedzić osobiście każde miejsce, by ocenić ich poziom. Lepiej wybrać sprawdzone rozwiązania.

Czasy się zmieniają, nowych lokali powstało bardzo wiele jednak są miejsca, które od lat pozostają te same, nie tracąc na popularności ani jakości usług. Tym właśnie jest włoska restauracja z Krakowa Da Pietro, którą, podczas 25-letniego stałego podtrzymywania opinii topowej włoskiej kuchni w regionie, odwiedziło już kilka milionów klientów, a spora część z nich została na długie lata.

Lokal, dzięki dogodnemu umiejscowieniu na Rynku Głównym oraz magicznej atmosferze we wnętrzu i zewnętrznych ogródkach jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju spotkania, od biznesowych, przez romantyczne we dwoje, po wyjście z przyjaciółmi na dobre jedzenie.

Co ważne, oferta skierowana jest także na większe uroczystości. Dzięki przestronnemu wnętrzu o zróżnicowanym charakterze Da Pietro sprawdzi się idealnie na wszelkie okazje, począwszy od imprez rodzinnych typu chrzest, komunia czy ślub, przez obiady urodzinowe po bankiety firmowe, integrujące kadrę pracowniczą.